9:00 - 17:00, Pondělí - Pátek

Pro firmy

Konzultace výběru vhodného kávovaru

Díky podrobným znalostem a bohatým zkušenostem s provozem kávovarů vám rádi poradíme s výběrem vhodného typu kávovaru do vaší firmy. Naše služby nekončí pouze u prodeje, můžete se na nás spolehnout i v rámci dodávky kávy, zprostředkování čistících prostředků ke kávovaru a také případnému servisu. 

Zprovoznění kávovaru ve vaší firmě

Při zakoupení vybraných modelů značky Jura vám kávovar zprovozníme u vás na firmě. Nebudete tak muset studovat návod, metodou pokus/omyl zjišťovat správné nastavení a obírat se o svůj čas - přijedeme, během 30 - 60 minut kávovar zprovozníme, nastavíme a vysvětlíme vám vše potřebné, ať můžete začít s chutí vařit kávu.

Svoz kávovarů na servis v rámci Ostravy

Nabízíme svoz kávovarů k nám do servisního střediska v rámci Ostravy a okolí. Tato služba je zpoplatněna dopravným 99 Kč za jednu cestu. Stačí pouze vyplnit servisní formulář a nachystat kávovar ke svozu, tzn. dodat veškeré příslušenství (mlékovka, dávkovač vody, kabel a jiné). 

Po vyplnění servisního formuláře vás budeme kontaktovat ohledně termínu svozu.

Jakmile bude kávovar opravený, kontaktujeme vás ohledně dovozu a platby servisní opravy.

Opravy běžných závad a kompletní servisní údržbě provádíme zpravidla do 10 dnů od přivezení kávovaru k nám do servisního střediska. Pokud by mělo dojít k prodloužení této opravy kvůli vytíženosti servisu, nebo potřeby objednat náhradní díly, budeme Vás kontaktovat.

Nabízíme Vám možnost pronájmu kávovaru po dobu trvání opravy. Za pronájem kávovaru účtujeme 60 Kč/den. Přejete-li si objednat pronájem kávovaru, napište tuto informaci do servisního formuláře.

Před objednáním servisu Vám doporučujeme si přečíst informace o servisu kávovarů.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH 21%.

Servisní formulář