Kamenná prodejna - showroom

Provozujeme specializovanou prodejnu s kávou a příslušenství k její přípravě s historií od roku 2006. Máme vystaveno a k okamžitému odběru připraveno 50 typů automatických a domácích pákových kávovarů. Jsme prémiovým partnerem švýcarské značky automatických kávovarů Jura a pozáručním servisním střediskem značek DeLonghi a Jura.

V sortimentu prodejny najdete také elektrické a ruční kávomlýnky, potřeby k alternativní přípravě kávy, napěňovače a chladničky na mléko, potřeby pro baristy, šálky a sklenice na kávové nápoje, a také filtry společně s prostředky na údržbu mnoha značek kávovarů. Ke kávovarům Jura a DeLonghi prodáváme také náhradní díly a příslušenství. Dále nabízíme značkovou kávu, naši čerstvě praženou kávu a výběrovou Arabiku z celého světa.

Hlavní předností personálu naší prodejny je vysoká úroveň znalostí nabízeného sortimentu. Vzhledem k úzké specializaci a dlouholetým zkušenostem dokážeme zákazníkům poradit při koupi vhodného kávovaru do domácnosti nebo do firemního prostředí. Našim zákazníkům vždy odborně poradíme při údržbě a řešení problémů. Pro naše zákazníky navíc zajišťujeme také záruční a pozáruční servis.

Na kompletní sortiment kamenné prodejny se můžete podívat na stránkách našeho specializovaného e-shopu.

Fotogalerie a virtuální prohlídka prodejny

Základní informace

Dostupnost prodejny

Otevírací doba

9:00 - 17:00

pondělí - pátek

Adresa

Vítkovická 3276/2A

Moravská Ostrava, 702 00

Kontakt

777 348 880

info@caffeservis.cz

Provozovatel

VR Trade s.r.o

IČ: 25819674

DIČ: CZ25819674

Prodejna se nachází hned vedle vchodu do Katastrálního úřadu Ostrava, naproti hypermarketu Kaufland a Ústředního autobusového nádraží Ostrava (ÚAN)

Parkování

Parkovat můžete přímo před prodejnou. Pokud před prodejnou nenajdete volné parkovací místo, můžete zaparkovat naproti na parkovišti retail parku (Kaufland), zde je na 2 hodiny parkování zdarma.

Dostupnost MHD

Zastávka Náměstí Republiky

Tramvaj č. 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12

Zastávka Don Bosco

Tramvaj č. 1, 2, 6, 10

Zastávka ÚAN

Autobus č. 50, 21, 81, 99, 73, 353, 555, 443